Nabídka služeb

Nafocení obuvi

Pokud chce firma prodat boty i na e-shopu, je pro zákazníky velký benefit vidět, jak bota skutečně vypadá na noze. Modelka proto ke každému páru bot ladí outfit, převléká se, nazouvá do bot, pózuje, vyzouvá se a znovu (a znovu a znovu).

Pro focení obuvi je důležité mít předem boty nachystané (tj. nebudou se přepočítávat a kontrolovat při předávce obuvi a jsou také důležité velikosti bot aby byli a přesně pasovali na nohy modelek) důležitá je také lžíce na obouvání či vhodné ponožky do bot na modelky.
Každá produktová fotografie projde náročnou postprodukcí, kde každý detail a odlesk vyladíme k dokonalosti. Takové obrázky jsou magnetem pro oko a “řeknou” zákazníkovi, proč by si měl zrovna váš produkt koupit.

Nesmíme také zapomenout navázat hezky tkaničky. Časově se jedná o náročné focení.

Poptávka

Produktové fotografie

Kvalitní produktové fotografie jsou základem efektní a efektivní prezentace produktů, ať už v elektronické, či tištěné podobě. Tento nesporný, ale v minulosti u nás lehce přehlížený fakt, už si uvědomují i čeští výrobci a prodejci. Produktová fotografie se dostává do popředí jejich zájmu.

Tvorba produktové fotografie je tak trochu alchymie. Při její tvorbě se zaměřujeme na podstatné rysy výrobků, věnujeme velkou pozornost aranžmá a nasvícení.
Každá produktová fotografie projde náročnou postprodukcí, kde každý detail a odlesk vyladíme k dokonalosti. Takové obrázky jsou magnetem pro oko a “řeknou” zákazníkovi, proč by si měl zrovna váš produkt koupit.

Jsou-li to luxusní předměty nebo třeba kvalitní víno, dostanete na ně chuť. Prodáváte-li elektroniku, oblečení, nebo třeba hračky, zdůrazníme jejich výjimečný design.

Poptávka

Nafocení SPA & Wellness

Nafocení procedur SPA a Wellness ve vašem hotelu nebo resortu a aktivit, které vedou k dosažení psychické a fyzické kondice, ale také jako termín pro odpovídající životní styl. Každým dnem roste počet nákupů online, a tím se zvyšují nároky zákazníků na produktové fotografie. Dobrá fotografie určitě prodává lépe než ta špatná.

Poptávka

Nafocení punčochového zboží

Punčochy nebo punčochové kalhoty nesmí chybět v žádném šatníku! Připravujeme...

Poptávka

Pedikúra a krásné nehty

Pedikúra je vyhledávané estetické ošetření. Dokonale svůdné nohy či pěstěná chodidla jsou oceňovaným symbolem ženské krásy. Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro všechny ženy, a to v každém věku.

V našem fotoateliéru v Praze pro Vás nafotíme reklamní fotografie, nebo přímo u vás ve vašem studiu.

Poptávka

Nafocení ponožek

Nafotíme pro Vás s našimi feet modelkami dámské ponožky v mnoha stylech a velikostech, od kotníkových po sportovní podkolenky až po neviditelné miniponožky.

V našem fotoateliéru v Praze pro Vás nafotíme produktové fotografie.

Poptávka

Feetmodels.eu - Hledáš přivýdělek?

Hledáš přivýdělek?

Nahrajte vaši fotografii podle vzorových fotografií z naší fotogalerie a nahrajte ji kliknutím na odkaz níže. Získáte tím možnost dlouhodobé honorované spolupráce focení v Praze.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Máš hezké nohy?

Máte hezké nohy?

Focení je pouze v oblečení nebo spodním prádle. Fotíme reklamní fotografie pro fotobanky. Žádná nahota ani erotika apod.! Fotí se hlavně nohy, ruce a chodidla jako takové.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Věk nerozhoduje!

Věk nerozhoduje!

Není rozhodující stáří ani stav chodidel.
Není žádný důvod přehlížet krásu a půvab starších žen. Každá agentura by měla ve své nabídce i ženy starší.
Jste starší a máte ráda focení?

Nahrajte vaši fotografii