Magazín


Toe wrestling

Zveřejněno: 25. 06. 2020 | Počet přečtení: 63

Hra Toe wrestling  byla vynalezena ve Staffordshiru v roce 1974. V roce 2018 se tento sport rozšířil. Tyto sportovní akce se konají v Pákistánu, Indii a Číně.

Zápasy s prsty u nohou je podobný souboji v silovém přetahování rukou tzv. páce. 

Během této hry si hráči musí sundat boty a ponožky, protože hra se hraje s bosými nohami. Hráči se  spojí prsty na nohou a noha každého hráče se musí dotýkat rovně na noze druhé osoby. Oponenti pokračují v pokusu sevřít (zachytit nebo chytit) druhou nohu po dobu tří sekund, přičemž se jí vyhýbají. Hraje se na 3 kola. Kola jsou hrána nejprve pravou nohou, poté doleva a v případě potřeby znovu doprava.

Během souboje oba soutěžící sedí naproti sobě a jsou spojeny prsty na bosých nohou. Poté se pokusí „uchytit a přitlačit“ nohu druhého tak, aby se dotkla postranné příčky.

Zpět na výpis článků

Feetmodels.eu - Hledáš přivýdělek?

Hledáš přivýdělek?

Nahrajte vaši fotografii podle vzorových fotografií z naší fotogalerie a nahrajte ji kliknutím na odkaz níže. Získáte tím možnost dlouhodobé honorované spolupráce focení v Praze.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Máš hezké nohy?

Máte hezké nohy?

Focení je pouze v oblečení nebo spodním prádle. Fotíme reklamní fotografie pro fotobanky. Žádná nahota ani erotika apod.! Fotí se hlavně nohy, ruce a chodidla jako takové.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Věk nerozhoduje!

Věk nerozhoduje!

Není rozhodující stáří ani stav chodidel.
Není žádný důvod přehlížet krásu a půvab starších žen. Každá agentura by měla ve své nabídce i ženy starší.
Jste starší a máte ráda focení?

Nahrajte vaši fotografii